Menukaart
Beoordelingen
Contact
colofon
BOCCA GENT
Pasta's
Desserten
Ovenschotels (om thuis zelf op te warmen)
Glutenvrije pasta
Sauzen
Frisdranken
Alcoholische dranken
Pasta's
Pasta vege
Tomatensaus met aubergine, courgette, paprika en champignon.
€ 9,10
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta kaassaus met ham
€ 9,10
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta marisol
Kruidige kip en geroosterde paprika in een tomaten roomsaus.
€ 9,10
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta van de week
€ 9,10
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta bolognaise
Gemengd gehakt, tomaat en kruiden.
€ 9,10
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta Bocca met spek
Licht pittig getomateerde roomsaus.
€ 9,10
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta Bocca zonder spek
Licht pittig getomateerde roomsaus.
€ 9,10
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta mix 2 sauzen
Mix van 2 sauzen naar keuze.
€ 9,10
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta arrabiata
Pittige tomatensaus met chili.
€ 9,10
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta rode pesto
Zongedroogde tomaten, pijnboompitten, look en olijfolie.
€ 9,10
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta currysaus zonder gerookte zalm
€ 9,10
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta currysaus met gerookte zalm
Licht pittig.
€ 9,10
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta vier kazen
Emmental, parmezaan, oud brugge en kruidenkaas.
€ 9,10
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta groene pesto
Basilicum, pijnboompitten, look en olijfolie.
€ 9,10
incl. statiegeld (€ 0,00)
Desserten
Chocolademousse
€ 5,70
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tiramisu
€ 6,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ovenschotels (om thuis zelf op te warmen)
Klassieke huisgemaakte ovenschotels om thuis zelf op te warmen. Made by Bocca with love.
Mac & Cheese
Heerlijke klassieke ovenschotel om thuis zelf op te warmen. Made by Bocca with Love.
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lasagne bolognaise
Heerlijke klassieke ovenschotel om thuis zelf op te warmen. Made by Bocca with Love.
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Glutenvrije pasta
Glutenvrije rigatoni. Enkel verkrijgbaar in medium formaat.
Pasta rode pesto (glutenvrij)
€ 13,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta bocca zonder spek (glutenvrij)
€ 13,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta groene pesto (glutenvrij)
€ 13,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta bocca met spek (glutenvrij)
€ 13,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta van de week (glutenvrij)
€ 13,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta currysaus met zalm (glutenvrij)
€ 13,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta vege (glutenvrij)
€ 13,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta arrabiata (glutenvrij)
€ 13,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta bolognaise (glutenvrij)
€ 13,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta marisol (glutenvrij)
€ 13,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta currysaus zonder zalm (glutenvrij)
€ 13,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sauzen
Enkel saus.
Bocca met spek
Licht pittig getomateerde roomsaus.
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Marisol
Kruidige kip en geroosterde paprika in een tomaten roomsaus.
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tabasco sachet 3ml (1 serving)
€ 0,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vege
Tomatensaus met aubergine, courgette, paprika en champignon.
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sriracha sachet 8ml (1 serving)
€ 0,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bocca zonder spek
Licht pittig getomateerde roomsaus.
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Currysaus zonder gerookte zalm
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Currysaus met gerookte zalm
Licht pittig.
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vier kazen
Emmentaler, parmezaan, oud brugge en kruidenkaas.
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Arrabiata
Pittige tomatensaus met chili.
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bolognaise
Gemengd gehakt, tomaat, kruiden.
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kaassaus met ham
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Frisdranken
Sprite (33 cl)
€ 2,70
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,18/l, 0,33l
Lipton Ice tea Green
€ 2,80
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,48/l, 0,33l
Fuze Tea Mango
€ 2,70
incl. statiegeld (€ 0,00), € 10,80/l, 0,25l
Lipton Ice Tea
€ 2,80
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,48/l, 0,33l
Fanta Pineapple
€ 2,70
incl. statiegeld (€ 0,00), € 10,80/l, 0,25l
Coca-Cola (33 cl)
€ 2,70
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,18/l, 0,33l
Renett appel
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 10,61/l, 0,33l
Coca Cola 50cl
€ 3,60
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,20/l, 0,5l
Nalu Energy
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 14,00/l, 0,25l
Fuze Tea Peach
€ 2,70
incl. statiegeld (€ 0,00), € 10,00/l, 0,27l
Renett appel-gember-citroen
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 10,61/l, 0,33l
Red Bull
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fanta Lemon (33 cl)
€ 2,80
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,48/l, 0,33l
Chaudfontaine bruisend
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,58/l, 0,33l
Tropico
€ 2,70
incl. statiegeld (€ 0,00), € 10,80/l, 0,25l
Coca-Cola Zero (33 cl)
€ 2,70
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,18/l, 0,33l
Capri-Sun
€ 2,20
incl. statiegeld (€ 0,00)
Aquarius Lemon
€ 3,20
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,70/l, 0,33l
Coca Cola Zero 50cl
€ 3,60
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,20/l, 0,5l
Chaudfontaine plat
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,58/l, 0,33l
Aquarius Red Peach
€ 3,20
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,70/l, 0,33l
Fanta Exotic
€ 2,70
incl. statiegeld (€ 0,00), € 10,80/l, 0,25l
Renett appel-framboos
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 10,61/l, 0,33l
Fanta Orange (33 cl)
€ 2,70
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,18/l, 0,33l
Alcoholische dranken
Prosecco Amori 25cl
€ 7,50
11% vol, incl. statiegeld (€ 0,00), € 37,50/l, 0,2l
Jupiler 33cl
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,09/l, 0,33l
Rosé wijn Colpasso 25cl
€ 7,50
9% vol, incl. statiegeld (€ 0,00), € 30,00/l, 0,25l
Rode wijn Colpasso 25cl
€ 7,50
11% vol, incl. statiegeld (€ 0,00), € 30,00/l, 0,25l
Witte wijn Colpasso 25cl
€ 7,50
11% vol, incl. statiegeld (€ 0,00), € 30,00/l, 0,25l
Online eten bestellen